TOP ZNAČKY V NAŠEJ PONUKE

V rámci rozvoja a dynamického napredovania spoločnosti sa snažíme vyhovieť vašim novým požiadavkám. Pozeráme sa do budúcnosti a usilujeme sa o budovanie dôvery a prehĺbenie väzby so zákazníkom. Už roky sme s hrdosťou Daikin HomeComfort Expert – zmluvný partner Daikin s extra výhodami pre vás, zároveň vám však teraz dávame možnosť voľby. Na veľký dopyt po nových značkách a produktoch, reagujeme rozšírením sortimentu o ponuku ďalších svetoznámych značiek klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperácií – Mitsubishi, Fujitsu a Flexit. Vykurovacie, chladiace a ventilačné zariadenia týchto firiem patria k tým najlepším v obore vďaka vysokej spoľahlivosti, nízkej spotrebe a neustále modernizovanej technológii. Všetky zariadenia majú moderný a nadčasový dizajn, vyznačujú sa vysokou účinnosťou a úspornou prevádzkou a líšia sa najmä spôsobom použitia, funkciami a výkonom.

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Tepelné čerpadlá DAIKIN ponúkajú kompaktné riešenie pre celý systém vykurovania, chladenia a ohrevu pitnej vody, ktorý vám i do budúcna umožní ďalšie rozširovanie. Využite energiu zo vzduchu v exteriéri pre príjemnú vnútornú klímu počas celého roka. S tepelným čerpadlom dosiahnete komfortnú teplotu vo svojom dome s minimálnymi finančnými nákladmi a z obnoviteľných zdrojov energie.

Panasonic je japonská spoločnosť, ktorá sa v oblasti chladiarenskej a vykurovacej techniky pre domácnosti, zameriava na inverterové tepelné čerpadlá vzduch – voda v kompaktnom prevedení. Zariadenia sa vyznačujú stabilným tepelným výkonom aj pri nízkych vonkajších teplotách. Ak sa rozhodnete riešiť vykurovanie a ohrev teplej vody moderným a ekonomickým spôsobom, tak je pre vás ideálnym riešením.

Mitsubishi Electric patrí medzi významných svetových výrobcov tepelných čerpadiel, klimatizačných a vetracích systémov. Spoločnosť vyrába tepelné čerpadlá na báze vzduch-voda aj vzduch-vzduch (klimatizácie). Vysoká technická úroveň, dlhoročná prax a bohaté skúsenosti dopomohli k tomu, že Mitsubishi Electric je dnes spoločnosťou, ktorej výrobky patria k svetovej špičke. Jej zariadenia sú po celom svete známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou a medzi najväčšími výrobcami z celého sveta sa každoročne umiestňuje na popredných miestach. Podľa technológického riešenia sa vonkajšie jednotky MITSUBISHI rozdeľujú na série Eco Inverter, Power Inverter a Zubadan. Samozrejmosťou je možnosť ovládania cez Wi-Fi.

Nórska spoločnosť FLEXIT sídli obklopená prírodou pri meste Orje. Špecializuje sa na výrobu moderných kompaktných, dokonale vyladených zariadení pre domácností, kombinujúcich vykurovanie, ohrev pitnej vody a rekuperáciu v jednom bloku a na výrobu energeticky účinných zariadení na ventiláciu vzduchu v nízkoenergetických domoch. V roku 2018 Flexit uviedol na trh nový centrálny systém domáceho vykurovania s názvom EcoNordic. Jedná sa o integrovaný systém ventilácie, podlahového kurenia a ohrevu TÚV. V zariadení koluje ultraekologické chladivo CO2. FLEXIT je na trhu v oblasti vetrania už od roku 1974, odkedy dodáva spoľahlivé vetranie s rekuperáciou pre nórske domy.

KLIMATIZÁCIE

Spoločnosť Daikin sa teší celosvetovej povesti založenej na 90-ročných skúsenostiach v oblasti úspešnej výroby kvalitných klimatizačných zariadení pre priemyselné, obchodné a rezidenčné účely a 55-ročnej vedúcej pozícii v technológiách tepelných čerpadiel. Kvalita značky Daikin pochádza z veľkej pozornosti venovanej dizajnu, výrobe a testovaniu ako aj službám po predaji. Za týmto účelom je každý komponent starostlivo vybraný a dôkladne testovaný. 

Produkty od japonskej značky Mitsubishi sú známe vysokou technologickou úrovňou a nízkou spotrebou energie. Mitsubishi Electric je dnes jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Pre klimatizácie tejto značky je charakteristický zaujímavý dizajn, optimálny výkon, tichá prevádzka a minimálny vplyv na životné prostredie. Kombinácia invertorovej technológie, ekochladiva R32 a moderných technológií zaručuje vysokú energetickú účinnosť a nízke náklady. 

Produkty od japonskej značky Panasonic sú známe vysokou technologickou úrovňou a nízkou spotrebou energie. Panasonic je dnes jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Pre klimatizácie tejto značky je charakteristický zaujímavý dizajn, optimálny výkon, tichá prevádzka a minimálny vplyv na životné prostredie. Kombinácia invertorovej technológie, ekochladiva R32 a moderných technológií zaručuje vysokú energetickú účinnosť a nízke náklady. 

Klimatizácie FUJITSU sa vyznačujú modernou inverterovou technológiou. Premyslený dizajn, presné spracovanie, optimálne usmernený, tichý prúd vzduchu a veľká rozmanitosť nastavení spĺnia náročné požiadavky každého užívateľa. Spoločnosť FUJITSU investuje veľkú dávku energie do vývoja a je majiteľom niekoľkých technologických prvenstiev v oblasti klimatizácií. Klimatizácie FUJITSU sú vyvíjané a vyrábané vo FUJITSU General Limited so sídlom v Japonsku.

VETRANIE S REKUPERÁCIOU

Rekuperácie BRINK AIR umožňujú použitie ďalšieho príslušenstva ako je Senzor CO2, vlhkostné čidlo alebo sadu Brink Home. V existujúcich stavbách je inštalácia centrálneho systému pomerne náročná a často aj neuskutočniteľná. AIR 70 vo verzii PLUS je vysokoúčinné lokálne rekuperačné zariadenie a je zároveň najkompaktnejším lokálnym vetracím zariadením na trhu. Navyše ponúka 100% bypass, vysokoúčinný protiprúdový výmenník, inteligentný predohrev a veľmi nízku spotrebu energie s účinnosťou až do 80%.

To, v čom je rekuperácia Jablotron Futura výnimočná, sa prejaví hlavne v zime, keď je rekuperácia najviac potrebná, a to minimalizovaním spotreby energie. Vďaka jedinečnej konštrukcii, ktorá dokonale využíva fyzikálne zákony, funguje jednotka i v silných mrazoch bez predohrevu. Futura ponúka v už základe nadštandardnú výbavu, vrátane 5r. záruky, peľových filtrov, senzoru CO2 v nástennom ovládači, dodatočného dohrevu a kompletnej správy pomocou mobilnej appky. Jednotku je možné rozšíriť o ďalšie funkcie a dodatočné chladenie.

Elegantný dizajn, špičková kvalita materiálov, ale hlavne praktickosť pri otváraní, výmene filtrov a čistení robia z Nordic S jednotku na trhu. Kvalitné komponenty sa podpísali pod extrémnu tichosť prevádzky a dlhú životnosť zariadenia. Jednotky môžete regulovať mobilnou aplikáciou FlexitGO a bezplatnou registráciou do CLOUD systému získate navyše možnosť ovládať všetko aj externe, mimo domácej wifi siete. Jednotku je možné napojiť aj na digestor alebo centrálny vysávač a komunikovať tak, aby sa dosiahol optimálny tlak vzduchu v celom dome.