Sme Daikin Home Comfort Expert

Expert na vykurovanie, klímu a solár

Sme oficiálny partner spoločnosti Daikin, zaoberáme sa projektami a realizáciou v oblasti energetiky budov, obnoviteľnými zdrojmi, znižovaním energetickej závislosti, vykurovaním a chladením. Ponúkame Vám optimálne riešenia s ohľadom na ekonomiku, funkčnosť a spoľahlivosť od projektu až po realizáciu diela. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis 24/7. Ľudia, ktorí u nás pracujú alebo spolupracujú s našou spoločnosťou sú odborníci s dlhoročnými praktickými skúsenosťami. Vyberáme ľudí so zmyslom pre precíznosť a zodpovednosť, máme za sebou mnoho úspešných projektov od rodinnej výstavby až po komerčné a priemyselné realizácie. Stále zapracovávame novinky a najmodernejšie technológie do našej ponuky. Záleží nám na tom, aby každá vykonaná práca bola zároveň pozitívnou referenciou.

individuálny prístup a riešenia

poradenstvo pre úsporu energií

konzultácie, návrh a realizácia projektov

dôsledné meranie a regulácia

kvalita, spoľahlivosť a zodpovednosť

Čo je Home Comfort Expert program?

Partnerský program Home Comfort Expert definuje silný vzťah medzi vybranými partnermi – inštalačnými firmami a Daikin Central Europe. Program ponúka zvýhodnený potenciál pre rast vďaka silnej marketingovej podpore, špeciálnym službám a neprekonateľným podmienkam. Lepšie podmienky, riešenie a služby získajú preto aj všetci naši zákazníci. TCH Space zastúpená majiteľom Pavlom Konárikom, bola v Budapešti na Osuka Awards Daikin 2017 vyhodnotená ako najviac prozákaznícky orientovaná firma v strednej Európe.

Aké sú výhody programu pre Vás?

Partneri Daikin HCE programu prešli prísnym výberovým konaním, aby vám ponúkli najvyššie možné služby pre Daikin produkty. Pravidelne absolvujeme školenia, aby vám ponúkali služby najvyššej kvality. Vždy sa môžete spoľahnúť na Daikin technickú podporu a získať ďalšie špeciálne ustanovenia, záruky a reklamačné podmienky.

Aké sú výhody programu pre nás?

My, ako Home Comfort Expert partner značky DAIKIN ťažíme z uceleného balíka marketingovej podpory a služieb, školiacich nástrojov, výborného produktu a ceny. Staviame na silnom a dôveryhodnom partnerstve, ktoré vedie k vyššej úrovni služieb pre Vás, našich zákazníkov. TCH Space Žilina je oprávnený používať logo HCE.